Co se děje v kraji

Krajská rada

Krajské akce

Krajské weby

Kategorie: Akce

Skautský ples v Ústí nad Labem

Skautský ples v Ústí nad Labem Rádi bychom vás všechny pozvali na tradiční skautský ples střediska Neštěmice, který se uskuteční dne 24. 02. 2018 v Ústí nad Labem, sál v Důlcích od 19:00 do 02:00 ráno následujícího dne. Stejně jako minulé ročníky, také letošní ples je určen především pro současné a bývalé skauty, jejich rodiče a přátele skautingu, doufáme tedy, že se právě s Vámi/tebou uvidíme 24. 02. 2018 v Ústí nad Labem na tanečním parketu.

Pár základní informací, aneb co je dobré vědět:

 

K účasti na plese je nutné vyplnit formulář na http://www.sipnestemice.cz/formulare/3-skautsky-ples-registrace, kde najdete také více informací.

Cena vstupenky je 180 Kč (1 osoba = 1 vstupenka)
- V průběhu večera si budete moci zakoupit občerstvení a k dispozici bude hlídaná šatna s obsluhou (za poplatek 10 Kč) 
Vstup povolen pouze ve společenském oděvu, nebo ve skautském kroji

- K tanci a poslechu bude hrát živá hudba a k zábavě poslouží bohatý doprovodný program

Pro přespolní bude, stejně jako minulé roky, zajištěno přespání ve skautských klubovnách. Je však nutné nás na to upozornit v rámci formuláře na http://www.sipnestemice.cz/formulare/3-skautsky-ples-registrace

 

A teď již Vám nic nebrání, abychom se mohli vidět 24.02.2018 v Ústí nad Labem na tanečním parketu.

Skautské středisko Šíp Neštěmice
--
Martin Pávis
e-mail: mppavis@seznam.cz
GSM: +420 774 351 383

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
The effect is an instant full head of hair extensions sale that can be changed in a matter of minutes. However, it is not recommended that you sleep overnight in your clip in hair extensions as this can damage natural and extension hair. As you would expect, demand for extension products evolves according to lasting hair trends. At present real hair extensions are available in highlighted form and 'ombre' or dip-dyed, a look favoured by many celebrities. Most manufacturers offer tens of different hues to help match your desired hair colour. It is vital that you use specially-formulated shampoos and conditioners to help extend the life of your tape hair extensions. These will provide extra moisturising properties to help retain the condition of extension hair. Despite most manufacturers allowing the use of heated appliances such as straighteners and hair extensions sale it is normally recommended that you do not exceed 200 degrees celcius.

Nejbližší akce