Co se děje v kraji

Krajská rada

Krajské akce

Krajské weby

Kategorie: Akce

Po liščí stopě 2017

Po liščí stopě 201713. ročník - Jedná se o krajské setkání družin světlušek a vlčat. Akce je určena dětem od 4 do 12 let. Jde o procházku po značkách v ZOO a po stanovištích, kde se plní jednotlivé úkoly. V loňském roce se této akce zúčastnily děti z jedenácti měst Ústeckého kraje. Podobnou účast předpokládáme i v letošním roce. Akce se konná dne 13.5.2017.

Jedná se o soutěž plnou pohybových aktivit a znalosti zvířátek. Zahájení akce je v 10:00 a konec je v 16:00 u spodní brány do ZOO.

Přihlášení:

  • Všichni účastníci budou mít skautský šátek (doporučujeme i kroj)
  • Platí se pouze vstupné do ZOO (dospěláci k dětem by měli mít vstup zdarma)
  • Pokud účastníci budou chtít nášivku napíší zprávu o počtu do konce dubna na email: m.myska[zavinac]gmail.com a budou počítat s 60 Kč účastnického poplatku (částka mimo vstupné)
  • Pro servistým platí šátek, kroj nebo jiný skautský stejnokroj (je povinný) a pouze nahlášení na email (vstup zdarma bude jen pro nahlášené do konce dubna)
     

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
Celebrity Hairstyles Inspiration Wigs for Sale UniWigs Official Site, Looking for celebrity inspiration clip in hair extensions . Here you can find the updating 100% tape hair extensions designed according to trendy celebrity hairstyles almost every. How to Style a Human Hair Wig UNice com 20 Jun 2018 Many human hair wigs uk can be colored, permed and styled just like your own There are 10 easy hairstyles for wigs and weaves. Short Hairstyle Wigs Latest Short Wigs with Fast Delivery:Wigsbuy com 719 ITEMS Short Hairstyle Bob Shaggy best lace wigs uk Capless Wigs 10 Inches Short Straight Mixed Color Lob hair wigs sale for Older. Short Human Hair Wigs, Find great deals for natural hair wigs uk in Wigs for Modern Women. Real Remy Short Human Hair Wigs New Younger Two Tone Hairstyles ACP.

Nejbližší akce