Co se děje v kraji

Krajská rada

Krajské akce

Krajské weby

Kategorie: Akce

Mostecké bačkůrky 2015

Mostecké bačkůrky 2015Jedná se o akci vzniklou v roce 2011, za účelem seznámení i těch mladších mezi námi. V minulosti jsme se seznámili s tématy: Letopisy Narnie, Africké safari, Pohádková Země a v loňském roce jsme se inspirovali filmem Čtyřlístek ve službách krále.

CO A JAK LETOS?
Tématem letošní akce je “Asterix a Obelix“. Něco málo k programu : Příjezd účastníků se počítá v pátek ideálně do 19:00. Během pátku se koná registrace a slavnostní zahájení ve stylu celovíkendového tématu. Není problém zajistit spojku z nádraží na středisko. V sobotu se koná velká hra. Děti jsou již v pátek rozděleni do skupinek po cca 8, ale v každé skupince jsou děti z jiných měst, aby se navzájem poznali. Po ukončení této celodenní hry je první část ukončovací bojové hry a potom se vracíme zpět na středisko, kde jsou na večer připraveny workshopy – zpívání s kytarou, stolní hry, promítání,pečení, různé vyrábění a další. V neděli je ukončení celovíkendové hry se slavnostním ukončením celé akce. Kolem 12 hodiny akce končí. Oddíly mají možnost sečkat na středisku do příjezdu jejich spoje.

ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ
V ceně je ubytování, odměny a strava – sobotní snídaně, oběd a večeře a nedělní snídaně + svačinky. Jídelníček bude zaslán předem, kvůli případným problémům, co se týče alergií. Ubytování je zajištěno v areálu školy (tělocvična), kde sídlí naše klubovny. Je to asi 0,5 km od nádraží..

V případě dalších dotazů využijte kontakt: krtickova1@centrum.cz nebo mostecke.backurky@email.cz (pokud do 24 hodin neodepíši, email mi nedorazil, urgujte tedy mou odpověď znovu, děkuji)

CO JE LETOS NOVÉHO?
S přihlédnutím k loňskému ročníku, kdy bylo přihlášeno 120 dětí, ale nakonec nedorazila ani stovka, jsme se rozhodli vybírat zálohy za přihlášené účastníky ve výši 150,- Kč/osoba.

Správný postup pro přihlášení je tedy:
1. co nejdříve mi dát vědět, že nás poctíte návštěvou (nejlépe s hrubým odhadem počtu dětí)
2. do 11. října 2015 vyplnit přihlášku (dle přiloženého návodu)
3. do 15. října zaslat zálohu na účet našeho střediska
4. přijet a užít si akci ze všech sil :)

ÚDAJE K PLATBĚ ZÁLOHY ÚČASTNICKÉHO POPLATKU
Do 11. 10. 2015 zašlete přihlášku na kontaktní email a současně zašlete zálohu účastnického poplatku ve výši 150 Kč za osobu na bankovní účet pořadatele. Záloha je nevratná. Pokud Vás přijede víc než bylo uvedeno v přihlášce, nemělo by to být o víc než 3 účastníky. Na místě už budete doplácet pouze za osoby, které doopravdy dorazí.

Příklad I.: Výprava z Plzně zaslala přihlášku, kde celkový počet účastníků byl 22 osob. Zaslala zálohu ve výši 3 300,- Kč (22 osob x 150,-Kč). V pátek před odjezdem se dva omluvili, že jsou nemocní, výprava tedy dorazila do Mostu s 20 lidmi na palubě. Na místě tedy doplatili 2 000,- Kč (20 osob x 100,- Kč).

Příklad II.: Výprava z Prahy zaslala přihlášku, kde celkový počet účastníků byl 25 osob. Zaslala zálohu ve výši 3 750,- Kč (25 osob x 150,- Kč). V pátek na nádraží dorazili i dva účastníci, se kterými se nepočítalo. Vezmu je s sebou a v tu chvíli máme celkový počet účastníků 27 osob. Na místě tedy doplatíme 3 000,- Kč (25 osob x 100,- Kč + 2 osoby x 250,- Kč).

BANKOVNÍ ÚDAJE:
Bankovní ústav: Poštovní spořitelna
Číslo účtu a kód banky: 196 100 037/0300
Variabilní symbol: 12345

Do poznámky: oddíl; město (název oddílu zkráceně, abychom případně odlišili dva oddíly ze stejného města) Prosím dodržte údaje výše, ušetříte nám tím čas při spárování plateb!

Jakékoli dotazy Vám mohu zodpovědět na kontaktních emailech.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Nejbližší akce