Co se děje v kraji

Krajská rada

Krajské akce

Krajské weby

Kategorie: Akce

Májovka 2017

Protože jsou v květnu dva prodloužené víkendy, tak o tom prvním pojedeme zase na Májovku! Bude to víkend plný her, zábavy, dobrodružství i dobrého jídla! Začíná 28.4. a skončí 1.5.2017. Po roce přerušení využijeme opět prodloužený jarní víkend a pojedeme na táborovou základnu Oblátek u Mladotic na řece Střele; GPS místa je 49°59'7.541"N, 13°18'50.787"E. Zveme tam všechna střediska z našeho okresu i z celého kraje.

Na programu víkendu bude hra Společenstvo prstenu.
Oblátek se promění na HOBITÍN a vy se ocitnete na Dně Pytle a na Oslavové louce vypukne oslava 144. narozenin hobitů Bilba a Froda Pytlíkových.
Dále Vás čeká cesta z Hobitína přes Starý hvozd, Mohylové vrchy, Větrov a Roklinku, až se objevíte u brány Morie... 
Cestou se setkáte třeba s Tomem Bombadilem, Chodcem, Gandalfem a dalšími postavami Středozemě....

Bydlí se ve čtyřlůžkových chatkách, ale jsou nutné vlastní spacáky. Jídlo je předpokládáno v rozsahu snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře s výjimkou dne příjezdu – pátku, kdy se každý stravuje z vlastních zásob.

Cena je 350.- Kč (zahrnuje pobyt, jídlo a technické zabezpečení), dospělý doprovod 210.- Kč. Snížená sazba platí jen pro aktivní osoby, které budou na Oblátku jakkoliv intenzívně pomáhat, v případě pouze aktivního zevlingu se platí plná částka. Nutno připočíst ještě dopravu, kterou si jednotlivá střediska zajišťují ve vlastní režii. 

Podmínkou konání Májovky je aspoň 50 přihlášených dětí a uzávěrka přihlášek je 19.4.2017 v 18:00.

Současně s přihlášením se vybírá nevratná záloha (vracet se bude jen v případě doložené nemoci) ve výši 200.- Kč, dospělí 100.- Kč. Zbytek se doplácí po příjezdu na místo. Pokyny, jak zaplatit zálohu, jsou na přihlášce.

Vyplněné přihlášky zasílejte na mail wmw@junak-chomutov.cz. Účastníky z Chomutova zapíší vedoucí přímo do Google dokumentu, na který mají odkaz a nikam nic neposílají.

Přihláška na Májovku 2017

Plakát - zvadlo ke stažení zde

Pozvání na oslavu narozenin Bilba a Froda - stáhnout zde

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
our 100% human hair extension comb really smooth & touch soft. You can straighten the hair. Buy Short hair extensions uk Results 1 48 of 1796 Short Ponytail Hair Extensions Synthetic Hair Wavy Claw fusion hair extensions. 17″ Short Half Head Thick One Piece Clip in Hair Extensions. One Piece Weft Hair Extensions LullaBellz, Find a selection of human hair extensions sale in a great range of colours at 1 piece synthetic human hair lace front wigs are perfect for instantly adding length. One piece human hair wigs london Beauty, Free delivery and returns on eligible orders of $20 or more. Buy One piece best lace wigs uk from UK.

Nejbližší akce